H5N3008P
H5N3008P
廃止品
Nch Single Power Mosfet 300V 40A 69Mohm To-3P
データシート
前へ
概要
製品選択
ドキュメント
サポート
次
製品ツリー
Close product tree menu
Open product tree menu
説明
The H5N3008P is a Nch Single Power Mosfet 300V 40A 69Mohm To-3P.