H5N3008P
H5N3008P
Obsolete
Nch Single Power Mosfet 300V 40A 69Mohm To-3P
Datasheet
Previous
Overview
Product Options
Documentation
Support
Next
Product Tree
Close product tree menu
Open product tree menu
Warning message
Please log in or register to access this secure document.
Description
The H5N3008P is a Nch Single Power Mosfet 300V 40A 69Mohm To-3P.